Zvýšená postel Zobrazit v plné velikosti

Zvýšená postel

Rošt je započítán v ceně postele. 

Více informací

Dostupnost: Dostupnost 4-6 týdnů

8 874 Kč

 • Více informací

  Dětská zvýšená postel s úložným prostorem se hodí také pro hotely, ubytovny a seniory. Výška(sezení) horní části postranice je 55 cm.

  Dětský a studentský nábytek Bořek je maximálně praktický, s efektním designem a nenáročnou údržbou.

  Systém BOŘEK se skládá ze 112 artiklů, 12 korpusových dekorů a 6 doplňkových barvách. Nabízíme Vám český výrobek vyráběný českými truhláři s důrazem na vysokou kvalitu. Nábytek jde do výroby až po odsouhlasení objednávky, proto je možné nábytek vyrobit/upravit na míru Vašemu pokojíčku.

  Představuje ideální volbu pro zařízení Vašeho interiéru, je robustní a stabilní s dlouhou životností. Nabízí dostatek úložných prostorů pro hračky, školní potřeby a oblečení pro děti. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 mm vysoké kvality od renomovaných výrobců.

  Na všech významných hranách je kvalitní 2 mm ABS hrana odolná proti poškození. Všechny hrany jsou olepeny polyuretanovým vlhku odolným lepidlem. Pohyb zásuvek je usnadněn pomocí kovových kolečkových výsuvů se zarážkou, která zamezuje nechtěnému vypadnutí zásuvky. 

  K zavěšení dveří jsou použity kvalitní celokovové závěsy s tlumením, které zamezuje ,,bouchání,, dveří.  Krycí a obkladové desky slouží k překrytí několika skříněk najednou, k vytváření ramp nebo obkladů stěn.

  Dodání nabízíme v demontu, ale i smontovaný  připravený k okamžitému užívání – bez příplatku

 • Parametry
  • Výška 84,4 cm
  • Šířka 204 cm
  • Hloubka 94 cm
 • Komentáře

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napište svůj názor

  Zvýšená postel

  Zvýšená postel

  Rošt je započítán v ceně postele. 

  Napište svůj názor

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: