Dětská palanda pro děti, K 02 Zobrazit v plné velikosti

Dětská palanda pro děti, K 02

 Nosnost horního lůžka a žebříku je max.70 kg.

Více informací

Dostupnost: Dostupnost 4-6 týdnů

7 624 Kč

 • Více informací

  Kvalitní rošty z masivního dřeva jsou započítány v ceně palandy. Patrová postel je dostatečně stabilní a pevné konstrukce.

  Montáž palandy musí vždy provádět odborně způsobilá osoba, jedná se o bezpečnost Vašich dětí, prosím trvejte na odborné montáži. Odbornou montáž Vám zajistí prodejce.

   

  Polohu žebříku lze zvolit na levé či pravé straně dětské palandy. Informaci o orientaci žebříku napište do poznámky objednávky.

  Dětský a studentský nábytek Bořek je maximálně praktický, s efektním designem a nenáročnou údržbou.

  Systém BOŘEK se skládá ze 112 artiklů, 12 korpusových dekorů a 6 doplňkových barvách. Nabízíme Vám český výrobek vyráběný českými truhláři s důrazem na vysokou kvalitu. Nábytek jde do výroby až po odsouhlasení objednávky, proto je možné nábytek vyrobit/upravit na míru Vašemu pokojíčku.

  Představuje ideální volbu pro zařízení Vašeho interiéru, je robustní a stabilní s dlouhou životností. Nabízí dostatek úložných prostorů pro hračky, školní potřeby a oblečení pro děti. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 mm vysoké kvality od renomovaných výrobců.

  Na všech významných hranách je kvalitní 2 mm ABS hrana odolná proti poškození. Všechny hrany jsou olepeny polyuretanovým vlhku odolným lepidlem. Pohyb zásuvek je usnadněn pomocí kovových kolečkových výsuvů se zarážkou, která zamezuje nechtěnému vypadnutí zásuvky. 

  K zavěšení dveří jsou použity kvalitní celokovové závěsy s tlumením, které zamezuje ,,bouchání,, dveří.  Krycí a obkladové desky slouží k překrytí několika skříněk najednou, k vytváření ramp nebo obkladů stěn.

  Dodání nabízíme v demontu, ale i smontovaný  připravený k okamžitému užívání – bez příplatku

 • Příslušenství
 • Komentáře

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

  Napište svůj názor

  Dětská palanda pro děti, K 02

  Dětská palanda pro děti, K 02

   Nosnost horního lůžka a žebříku je max.70 kg.

  Napište svůj názor

9 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: