Regál policový, K 19 Zobrazit v plné velikosti

Regál policový, K 19

Policový regál

Více informací

2 163 Kč

  • Více informací

    Dětský a studentský nábytek Bořek je maximálně praktický, s efektním designem a nenáročnou údržbou.

    Systém BOŘEK se skládá ze 112 artiklů, 12 korpusových dekorů a 6 doplňkových barvách. Nabízíme Vám český výrobek vyráběný českými truhláři s důrazem na vysokou kvalitu. Nábytek jde do výroby až po odsouhlasení objednávky, proto je možné nábytek vyrobit/upravit na míru Vašemu pokojíčku.

    Představuje ideální volbu pro zařízení Vašeho interiéru, je robustní a stabilní s dlouhou životností. Nabízí dostatek úložných prostorů pro hračky, školní potřeby a oblečení pro děti. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 mm vysoké kvality od renomovaných výrobců.

    Na všech významných hranách je kvalitní 2 mm ABS hrana odolná proti poškození. Všechny hrany jsou olepeny polyuretanovým vlhku odolným lepidlem. Pohyb zásuvek je usnadněn pomocí kovových kolečkových výsuvů se zarážkou, která zamezuje nechtěnému vypadnutí zásuvky.

    K zavěšení dveří jsou použity kvalitní celokovové závěsy s tlumením,  které zamezuje ,,bouchání,, dveří. Krycí a obkladové desky slouží k překrytí několika skříněk najednou, k vytváření ramp nebo obkladů stěn.

    Dodání nabízíme v demontu, ale i smontovaný  připravený k okamžitému užívání – bez příplatku.

  • Parametry
    • Výška 138,4 cm
    • Šířka 64 cm
    • Hloubka 40 cm
  • Komentáře

    Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

    Napište svůj názor

    Regál policový, K 19

    Regál policový, K 19

    Policový regál

    Napište svůj názor

20 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: